Hakkımızda

 

Alatan, 2015 yılında kurulmuş olarak araç üstü jumbo platform kiralama sektörüne odaklanmış olup. Alatan, araç üstü jumbo platform kiralamada lider Türk şirkettir. İşimiz, mevcut en modern ve en güvenli ekipmanlarla çalışan profesyonel ve yardımsever personele dayanmaktadır.

Personelimiz ve ekipmanımız 7/24 her türlü zorluğa cevap vermeye hazırdır.

Alatan’ın yenilikçi araç üstü jumbo platformları, 45 ila 103 metre arasında değişen tüm çalışma yüksekliği spektrumunu kapsamaktadır. Güvenilir, kullanıcı dostu ve yüksek kaliteli standartlara sahip bu araç üstü jumbo platformlar inanılmaz derecede esnek ve verimlidir.

Araç üstü jumbo platformlarımız, petrol ve rüzgar endüstrisinde, telekomünikasyonda, enerji santrallerinde, dağ güvenliği kısıtlamalarında, montaj işleri ve cam temizlemede olduğu kadar farklı görevlerde kullanılabilir.

Vizyonumuz

Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Misyonumuz

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.

Mükemmelliği ve yeniliği ile kusursuz ve pozitif bir deneyimi tanıtmak.

Temel Değerlerimiz

Alatan, 2015 yılında kuruluşundan, sarsılmaz bir taahhüt dürüstlüğü ve bütünlüğü ile işlettik. Bunlar bizim temel değerlerimizden biri. Biz bu şeklide şekilde yetiştirildik; işimizi böyle yapıyoruz ve kendimizi bizzat bu şekilde yönetiyoruz ve yapıyoruz.